Terminlisten Bulgaria A PFG 2018/2019

Terminlisten for Bulgaria 2018/2019

20.07.2018 1. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 2 – 1 Dunav
1. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 2 – 1 Botev Vratsa
21.07.2018 1. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 1 – 0 Etar
1. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 0 – 1 Levski
22.07.2018 1. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 1 – 1 Beroe
1. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 2 – 0 Lokomotiv Plovdiv
23.07.2018 1. runde Bulgaria: A PFG Vereya 0 – 0 Septemvri Sofia
27.07.2018 2. runde Bulgaria: A PFG Etar 1 – 0 Vereya
2. runde Bulgaria: A PFG Dunav 3 – 1 Botev Vratsa
28.07.2018 2. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 0 – 2 Botev Plovdiv
2. runde Bulgaria: A PFG Beroe 1 – 1 Ludogorets
29.07.2018 2. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 2 – 4 Slavia Sofia
2. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 0 – 2 CSKA Sofia
30.07.2018 2. runde Bulgaria: A PFG Levski 2 – 2 Cherno More
03.08.2018 3. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 2 – 0 Etar
3. runde Bulgaria: A PFG Vereya 0 – 2 Beroe
04.08.2018 3. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 1 – 5 Septemvri Sofia
3. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 0 – 1 Lokomotiv Plovdiv
05.08.2018 3. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 0 – 2 Levski
3. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 3 – 0 Dunav
06.08.2018 3. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 0 – 2 Vitosha Bistritsa
10.08.2018 4. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.15 Cherno More
4. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 19.30 Vereya
11.08.2018 4. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.45 Botev Plovdiv
4. runde Bulgaria: A PFG Dunav 20.00 Levski
12.08.2018 4. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.30 Ludogorets
4. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 19.45 Slavia Sofia
13.08.2018 4. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 19.30 Botev Vratsa
18.08.2018 5. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Lokomotiv Plovdiv
5. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Etar
5. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Beroe
5. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Septemvri Sofia
5. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 CSKA Sofia
5. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Dunav
5. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Vitosha Bistritsa
25.08.2018 6. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Botev Vratsa
6. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Vereya
6. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Septemvri Sofia
6. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Levski
6. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Cherno More
6. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Ludogorets
6. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Botev Plovdiv
01.09.2018 7. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 CSKA Sofia
7. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Lokomotiv Plovdiv
7. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Vitosha Bistritsa
7. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Beroe
7. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Dunav
7. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Etar
7. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Slavia Sofia
08.09.2018 8. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Septemvri Sofia
8. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Cherno More
8. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Etar
8. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Levski
8. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Vereya
8. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Botev Plovdiv
8. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Botev Vratsa
15.09.2018 9. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Ludogorets
9. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 CSKA Sofia
9. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Slavia Sofia
9. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Beroe
9. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Vitosha Bistritsa
9. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Lokomotiv Plovdiv
9. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Dunav
22.09.2018 10. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Levski
10. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Beroe
10. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Etar
10. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Cherno More
10. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Botev Vratsa
10. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Botev Plovdiv
10. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Septemvri Sofia
29.09.2018 11. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Lokomotiv Plovdiv
11. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Dunav
11. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Ludogorets
11. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Vereya
11. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Vitosha Bistritsa
11. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Slavia Sofia
11. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 CSKA Sofia
06.10.2018 12. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Cherno More
12. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Etar
12. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Lokomotiv Plovdiv
12. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Levski
12. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Septemvri Sofia
12. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Botev Vratsa
12. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Beroe
13.10.2018 13. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 CSKA Sofia
13. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Botev Plovdiv
13. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Dunav
13. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Slavia Sofia
13. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Vereya
13. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Vitosha Bistritsa
13. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Ludogorets
20.10.2018 14. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Slavia Sofia
14. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Cherno More
14. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Vitosha Bistritsa
14. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Ludogorets
14. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Botev Plovdiv
14. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 CSKA Sofia
14. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Vereya
27.10.2018 15. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Septemvri Sofia
15. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Dunav
15. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Levski
15. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Vitosha Bistritsa
15. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Beroe
15. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Lokomotiv Plovdiv
15. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Etar
03.11.2018 16. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Vereya
16. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 CSKA Sofia
16. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Botev Plovdiv
16. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Botev Vratsa
16. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Ludogorets
16. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Cherno More
16. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Slavia Sofia
10.11.2018 17. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Beroe
17. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Septemvri Sofia
17. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Etar
17. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Dunav
17. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Vitosha Bistritsa
17. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 CSKA Sofia
17. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Lokomotiv Plovdiv
17.11.2018 18. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Cherno More
18. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Ludogorets
18. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Slavia Sofia
18. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Botev Vratsa
18. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Botev Plovdiv
18. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Levski
18. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Vereya
24.11.2018 19. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Vitosha Bistritsa
19. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Beroe
19. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Lokomotiv Plovdiv
19. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Etar
19. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Slavia Sofia
19. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Dunav
19. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 CSKA Sofia
01.12.2018 20. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Levski
20. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Botev Plovdiv
20. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Ludogorets
20. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Septemvri Sofia
20. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Botev Vratsa
20. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Vereya
20. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Cherno More
08.12.2018 21. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Slavia Sofia
21. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Vitosha Bistritsa
21. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 CSKA Sofia
21. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Dunav
21. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Lokomotiv Plovdiv
21. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Beroe
21. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Ludogorets
15.12.2018 22. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Etar
22. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Botev Vratsa
22. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Vereya
22. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Septemvri Sofia
22. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Botev Plovdiv
22. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Cherno More
22. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Levski
09.02.2019 23. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Dunav
23. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Vereya
23. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Slavia Sofia
23. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Ludogorets
23. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 Lokomotiv Plovdiv
23. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 CSKA Sofia
23. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Vitosha Bistritsa
16.02.2019 24. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Septemvri Sofia
24. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Botev Plovdiv
24. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Beroe
24. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Botev Vratsa
24. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Levski
24. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Cherno More
24. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Etar
23.02.2019 25. runde Bulgaria: A PFG Beroe 17.00 Vitosha Bistritsa
25. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 17.00 Vereya
25. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 17.00 Botev Plovdiv
25. runde Bulgaria: A PFG Etar 17.00 CSKA Sofia
25. runde Bulgaria: A PFG Levski 17.00 Ludogorets
25. runde Bulgaria: A PFG Lokomotiv Plovdiv 17.00 Dunav
25. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 17.00 Slavia Sofia
02.03.2019 26. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 17.00 Botev Vratsa
26. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 17.00 Beroe
26. runde Bulgaria: A PFG Dunav 17.00 Cherno More
26. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 17.00 Septemvri Sofia
26. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 17.00 Etar
26. runde Bulgaria: A PFG Vereya 17.00 Levski
26. runde Bulgaria: A PFG Vitosha Bistritsa 17.00 Lokomotiv Plovdiv

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.