Kampoppsett-Gruppespillet

Her er oversikten over kampoppsettet Gruppespillet Frankrike EM 2016:

10.06.2016
Kamp 1 Gruppe A Frankrike 21.00 Romania TV 2

11.06.2016
Kamp 2 Gruppe A Albania 15.00 Sveits NRK1
Kamp 3 Gruppe B Wales 18.00 Slovakia TV 2
Kamp 4 Gruppe B England 21.00 Russland TV 2

12.06.2016
Kamp 5 Gruppe D Tyrkia 15.00 Kroatia NRK1
Kamp 6 Gruppe C Polen 18.00 Nord-Irland TV 2
Kamp 7 Gruppe C Tyskland 21.00 Ukraina NRK1

13.06.2016
Kamp 8 Gruppe D Spania 15.00 Tsjekkia NRK1
Kamp 9 Gruppe E Irland 18.00 Sverige TV 2
Kamp 10 Gruppe E Belgia 21.00 Italia TV 2

14.06.2016
Kamp 11 Gruppe F Østerrike 18.00 Ungarn NRK2/NRK3
Kamp 12 Gruppe F Portugal 21.00 Island TV 2

15.06.2016
Kamp 13 Gruppe B Russland 15.00 Slovakia NRK1
Kamp 14 Gruppe A Romania 18.00 Sveits TV 2
Kamp 15 Gruppe A Frankrike 21.00 Albania NRK1

16.06.2016
Kamp 16 Gruppe B England 15.00 Wales TV 2
Kamp 17 Gruppe C Ukraina 18.00 Nord-Irland TV 2
Kamp 18 Gruppe C Tyskland 21.00 Polen NRK1



17.06.2016
Kamp 19 Gruppe E Italia 15.00 Sverige NRK1
Kamp 20 Gruppe D Tsjekkia 18.00 Kroatia TV 2
Kamp 21 Gruppe D Spania 21.00 Tyrkia TV 2

18.06.2016
Kamp 22 Gruppe E Belgia 15.00 Irland TV 2
Kamp 23 Gruppe F Island 18.00 Ungarn NRK1
Kamp 24 Gruppe F Portugal 21.00 Østerrike NRK1

19.06.2016
Kamp 25 Gruppe A Romania 21.00 Albania TV 2 Zebra
Kamp 26 Gruppe A Sveits 21.00 Frankrike TV 2

20.06.2016
Kamp 28 Gruppe B Slovakia 21.00 England NRK1
Kamp 27 Gruppe B Russland 21.00 Wales NRK2/NRK3

21.06.2016
Kamp 30 Gruppe C Nord-Irland 18.00 Tyskland NRK1
Kamp 29 Gruppe C Ukraina 18.00 Polen NRK2/NRK3
Kamp 31 Gruppe D Tsjekkia 21.00 Tyrkia TV 2 Zebra
Kamp 32 Gruppe D Kroatia 21.00 Spania TV 2

22.06.2016
Kamp 34 Gruppe F Ungarn 18.00 Portugal TV 2 Zebra
Kamp 33 Gruppe F Island 18.00 Østerrike TV 2
Kamp 35 Gruppe E Italia 21.00 Irland NRK2/NRK3
Kamp 36 Gruppe E Sverige 21.00 Belgia NRK1



Klikk på bildet for stor versjon:
em2016sendeplan

Gruppe A: Frankrike, Sveits, Romania, Albania

Gruppe B: England, Russland, Slovakia, Wales

Gruppe C: Tyskland, Ukraina, Polen, Nord-Irland

Gruppe D: Spania, Kroatia, Tsjekkia, Tyrkia

Gruppe E: Belgia, Italia, Sverige, Irland

Gruppe F: Portugal, Østerrike, Ungarn, Island




Var dette nyttig? Del det da vel :-)