Gruppe H EM kvalik

LandKamper spiltVunnetUavgjortTaptMål forMål motPoeng
Italia1073016724
Kroatia1063120520
Norge10613131019
Bulgaria1032591211
Aserbajdsjan101367186
Malta100283162

*Kroatia trukket 1 poeng

Tabell oppdateres manuellt, med forbehold
Gruppen er ferdigspillt

Terminlisten Gruppe H

09.09.2014
Aserbajdsjan 1 – 2 Bulgaria
Norge 0 – 2 Italia
Kroatia 2 – 0 Malta

10.10.2014
Bulgaria 0 – 1 Kroatia
Italia 2 – 1 Aserbajdsjan
Malta 0 – 3 Norge

13.10.2014
Norge 2 – 1 Bulgaria
Kroatia 6 – 0 Aserbajdsjan
Malta 0 – 1 Italia

16.11.2014
Aserbajdsjan 0 – 1 Norge
Italia 1 – 1 Kroatia
Bulgaria 1 – 1 Malta

28.03.2015
Aserbajdsjan 2 – 0 Malta
Kroatia 5 – 1 Norge
Bulgaria 2 – 2 Italia

12.06.2015
Norge 0 – 0 Aserbajdsjan MAX
Kroatia 1 – 1 Italia
Malta 0 – 1 Bulgaria

03.09.2015
Aserbajdsjan 0 – 0 Kroatia
Italia 1 – 0 Malta
Bulgaria 0 – 1 Norge

06.09.2015
Norge 2 – 0 Kroatia
Malta 2 – 2 Aserbajdsjan
Italia 1 – 0 Bulgaria

10.10.2015
Aserbajdsjan 1 – 3 Italia
Norge 2 – 0 Malta
Kroatia 3 – 0 Bulgaria

13.10.2015
Bulgaria 2 – 0 Aserbajdsjan
Italia 2 – 1 Norge
Malta 0 – 1 Kroatia

Var dette nyttig? Del det da vel :-)