Gruppe E EM kvalik

LandKamper spiltVunnetUavgjortTaptMål forMål motPoeng
England10190031330
Sveits1070324821
Slovenia10514181116
Estland103169610
Litauen10316181410
San marino100191361

Tabell oppdateres manuellt, med forbehold
Gruppen er ferdigspillt

Terminliste Gruppe E

08.09.2014
Sveits 0 – 2 England
Estland 1 – 0 Slovenia
San Marino 0 – 2 Litauen

09.10.2014
Litauen 1 – 0 Estland
England 5 – 0 San Marino
Slovenia 1 – 0 Sveits

12.10.2014
Estland 0 – 1 England
Litauen 0 – 2 Slovenia

14.10.2014
San Marino 0 – 4 Sveits

15.11.2014
San Marino 0 – 0 Estland
England 3 – 1 Slovenia
Sveits. 4 – 0 Litauen

27.03.2015
England 4 – 0 Litauen
Sveits 3 – 0 Estland
Slovenia 6 – 0 San Marino
14.06.2015
Slovenia 2 – 3 England
Estland 2 – 0 San Marino
Litauen 1 – 2 Sveits

05.09.2015
San Marino 0 – 6 England
Estland 1 – 0 Litauen
Sveits 3 – 2 Slovenia

08.09.2015

Litauen 2 – 1 San Marino
Slovenia 1 – 0 Estland
England 2 – 0 Sveits

09.10.2015
Sveits 7 – 0 San Marino
England 2 – 0 Estland
Slovenia 1 – 1 Litauen
12.10.2015
Estland 0 – 1 Sveits
Litauen 0 – 3 England
San Marino 0 – 2 Slovenia

Var dette nyttig? Del det da vel :-)