Gruppe B EM kvalik

LandKamper spiltVunnetUavgjortTaptMål forMål motPoeng
Belgia1072124523
Wales1063111421
Bosnia- Herzegovina10523171217
Israel10415161413
Kypros10406161712
Andorra1000104360

Tabellen oppdateres manuellt, med forbehold
Gruppen er ferdigspillt

09.09.2014
Bosnia-Hercegovina 1 – 2 Kypros
Andorra 1 – 2 Wales

10.10.2014
Wales 0 – 0 Bosnia-Hercegovina
Belgia 6 – 0 Andorra
Kypros 1 – 2 Israel

13.10.2014
Andorra 1 – 4 Israel
Wales 2 – 1 Kypros
Bosnia-Hercegovina 1 – 1 Belgia

16.11.2014
Kypros 5 – 0 Andorra
Belgia 0 – 0 Wales
Israel 3 – 0 Bosnia-Hercegovina

28.03.2015
Israel 0 – 3 Wales
Belgia 5 – 0 Kypros
Andorra 0 – 3 Bosnia-Hercegovina

12.06.2015
Andorra 1 – 3 Kypros
Bosnia-Hercegovina 3 – 1 Israel
Wales 1 – 0 Belgia

03.09.2015
Belgia 3 – 1 Bosnia-Hercegovina
Kypros 0 – 1 Wales
Israel 4 – 0 Andorra

06.09.2015
Wales 0 – 0 Israel
Kypros 0 – 1 Belgia
Bosnia-Hercegovina 3 – 0 Andorra

10.10.2015
Andorra 1 – 4 Belgia
Bosnia-Hercegovina 2 – 0 Wales
Israel 1 – 2 Kypros
13.10.2015
Belgia 3 – 1 Israel
Kypros 2 – 3 Bosnia-Hercegovina
Wales 2 – 0 Andorra

Var dette nyttig? Del det da vel :-)